TecDoc

Головна / TecDoc

Про TecDoc

Vortex – інноваційне рішення в галузі автосервісу, яке вражає своєю потужністю та широким спектром функцій. Однією з ключових переваг, яку пропонує Vortex, є інтеграція з TecDoc, що дозволяє користувачам отримувати доступ до найбільшої бази даних автомобільних запчастин у світі. Давайте розглянемо різні аспекти функціоналу TecDoc у програмі Vortex.

screenshot

Пошук авто

За допомогою інтеграції з TecDoc, Vortex надає можливість шукати автомобіль по VIN-коду, коду двигуна або вручну, через навігацію по каталогу. Підбір допомагає підставити автоматисно марку, модель та тип моделі.

Пошук запчастин за категоріями:

Додатково, завдяки інтеграції з TecDoc, Vortex дозволяє зручно шукати запчастини за різними категоріями, включаючи тип запчастини, виробника, характеристики та інші параметри. Це спрощує і прискорює процес пошуку необхідних компонентів. Завдяки цим функціям, Vortex забезпечує користувачам надзвичайно потужний інструмент для ефективного та точного управління запчастинами та обслуговуванням автомобілів. Інтеграція з TecDoc робить цей процес ще більш зручним та інформативним, розширюючи можливості автосервісу та полегшуючи вибір необхідних компонентів для ремонту автомобілів.

screenshot
screenshot

Сумісність запчастини з автомобілем і розширений пошук за додатковими параметрами чи фільтрами:

Один із найважливіших функціоналів TecDoc в Vortex – це можливість визначення сумісності запчастини з конкретним автомобілем. Користувач може легко перевірити, чи вибрана запчастина підходить до його авто, враховуючи модель, рік випуску та інші параметри. Є можливість вибрати ваші улюблені бренди та додатково відсіяти не потрібні варіанти за параметрами

Інформація про запчастини:

Vortex і TecDoc співпрацюють, щоб забезпечити користувачам повну інформацію про запчастини. Після пробивки авто за VIN-кодом, користувач може знайти детальні дані про доступні запчастини, такі як номери, описи, технічні характеристики та деталізовані фотографії. Також, вам будуть доступні зібрані всі аналоги вибраної запчастини та всі оригінальні номери виробників. Ви зможете побачити в яких автомобілях вибрана запчастина використовується.

screenshot