Нова Пошта

Головна / Нова Пошта

Про Нову Пошту

В рамках інтеграції з «Новою Поштою», у вас буде можливість переглядати інформацію про ТТН (скрін праворуч), формувати власні експрес ТТН, друкувати стікери з місцями доставки та повну експрес ТТН у форматі А4.

Також, Vortex синхронізовує всі відділення «Нової Пошти» у свою базу даних, тобто при оформленні замовлень у Vortex ви зможете вказувати доставку «Нова Пошта» і вибирати відділення, навіть якщо інтеграція не активована.

Утворення експрес ТТН

Перше, і найголовніше, — Vortex підтримує необмежену кількість відправників, тобто ви можете підключити хоч 5 різних акаунтів «Нової Пошти» і при формуванні експрес ТТН обирати з якого акаунту робиться відправка.

При створенні експрес ТТН, підтримується відправка на відділення або на адресу, послуга «Грошовий переказ», послуга «Контроль оплати», можливість вказати декількох місць та габаритів кожного з них, вказання опису відправлення, тощо.

Список ТТН

У Vortex є список всіх ТТН, по яким ви раніше відслідковували статус. Це можуть бути як створені вами експрес ТТН, так і звичайні ТТН створені не у Vortex.

У даному списку у вас є можливість оновити статус по цілому ряду ТТН, а також додати ТТН у завдання кур'єру.

screenshot

Нижче ви можете бачити процес створення експресс-ТТН

screenshot screenshot screenshot screenshot